HYDROGEN

Zkušenosti zákazníků a uživatelů

SPORT

Rád bych se s vámi podělil o svoji zkušenost s molekulárním vodíkem. Letošní rok jsem se už po čtvrté coby amatérský nadšenec zúčastnil extrémního vytrvalostního závodu 5 BV (5 Beskydských vrcholů) - jedná se o závod, ve kterém musí účastníci v čase 34 hodin projít trasu cca 120 km dlouhou v terénu s převýšením až  cca 4000m.
Při předchozích 3 ročnících závodu jsem ještě vodík neznal a vždy jsem během závodu, hlavně v druhé polovině, a i po závodu pociťoval kromě obrovské únavy, velkou svalovou bolest nohou, která trvala několik dnů s tím, že první den po závodu jsem měl problém vůbec sejít ze schodů a rozejít se.
Letošní ročník jsem zkusil absolvovat s molekulárním vodíkem a efekt, který se dostavil, mě velmi překvapil.
Během závodu, ale i po závodu jsem kupodivu nepociťoval téměř žádnou svalovou bolest, jen mírnou únavu, což je nesrovnatelné s předchozími ročníky závodu. Druhý den po probuzení jsem vůbec neměl problém s chůzí, překvapivě ani chůze ze schodů mi nedělala problémy, necítil jsem žádnou bolest nohou typickou po rozležení a jen doznívala únava jako důsledek toho, že se první část závodu jde v noci, a tím dochází ke spánkovému deficitu.

Co se týče dávkování vodíku, před závodem jsem rozpustil 1 vodíkovou tabletu H2 Power ve vodě na zapití 2 tablet Real H2. V průběhu celého závodu jsem cca co 2 hodiny užíval 2 tablety Real H2  a 1. den po závodu jsem zase použil 1 rozpustnou tabletu H2 Power a postupně v průběhu dne jsem si rozdávkoval 8 tablet.  Díky vodíku jsem si tento závod poprvé užil a ve srovnání s  předchozími ročníky vidím velký rozdíl.

Petr Kamas
18.10.2020

Náš atletický oddíl je tradiční účastník extraligy, 16x mistr ČR v juniorkách. O vodíku jsem se dozvěděl od kolegy – trenéra. Jako každé nové věci jsem tomu zpočátku nevěřil. Testování nás ale přesvědčilo. Velice rychle došlo k vylepšení regenerace a výkonnosti. Uvážíte-li, že jde o bezpečnou a neškodnou věc, pak dojdete k závěru, že pro sportovce je v tom velký potenciál.

Josef Sečkář, Předseda AK Olymp Brno

Celý život aktivně sportuji a i při podnikání se fyzické námaze nevyhnu. Vodík vcelku pravidelně aplikuji řadu měsíců. Znám Pavla Noska jako aktivního sportovce a běžce a tak jsem dal na jeho doporučení a rozhodl jsem se produkt vyzkoušet. O jeho přínosu jsem zpočátku měl pochybnosti. Byl jsem proto příjemně překvapený, že už po několika dnech jsem se opravdu cítil lépe a že regenerace je po aplikaci H2 velice rychlá. Moje dávkování je 3×1 tbl a ve dnech, kdy jsem více fyzicky aktivní, přidám večer a následující ráno, případně ještě i další den 3 tbl. Při tomto dávkování se cítím minimálně o 10 let mladší.

Milan Žižlavský. 63 let, trenér, Brno

Sme atlétky Danka a Janka Velďákové (trojskok a skok do diaľky). Atletike sa aktívne venujeme vyše 15 rokov. Nato aby sme boli fit a zvládali ťažké tréningy, dobre regenerovali, aby bolo naše zotavenie na 100%, hľadali sme aj iné možnosti než masáže a práce s fyzioterapeutom, vitamíny a pod..
Práve molekulárny vodík nám v tom pomáha. Prvýkrát sme sa s ním stretli na jednej promo prednáške, ktorá nás „oslovila“ a preto sme ho vyskúšali. Dôvod bol jednoduchý: dobré preferencie od iných športovcov a neobsahuje žiadne zakázané látky, čo pre nás bolo veľmi dôležité kvôli dopingovým kontrolám, na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme.
Darilo sa nám na tréningu, cítili sme sa veľmi dobre, tak sme ho začali aplikovať častejšie. Hlavne pri veľkých záťažiach, na sústredeniach alebo na cestách – je našim každodenným spoločníkom! Nebojíme sa dávku molekulárneho vodíku zvýšiť aj v prípade, keď na nás „lezie“ nejaká choroba. Podchytíme to včas zvýšenou dávkou a sme fit o pár dní.
Môžeme ho len odporučiť. Skúste ho a sami pocítite jeho pozitívne účinky.

Danka a Janka Velďákové

Jmenuji se Petr Svoboda, jsem český reprezentant v atletice, Mistr Evropy 2011 a bronzový medailista let 2009 a 2017 na 110 m překážek a 60 m překážek. Ve své dosavadní atletické kariéře jsem měl spoustu zdravotních problémů, převážně záněty achilovky, nebo natržené svaly, a nespočetné malé bolístky. I přes pravidelné masáže a fyzioterapii, se těchto problémů nelze zbavit natrvalo. Měl jsem to štěstí dozvědět se od jiného sportovce o H2 molekulárním vodíku. Jeho možnosti ve sportu mě natolik upoutaly, že jsem se rozhodl to zkusit. Po prvních 3 dnech užívání jsem se na tréninku cítil mnohem více vitální, ale co mě velice překvapilo, byla doba regenerace po tréninku, protože po metabolickém tréninku mé tělo nebylo schopno 2 dny
dalšího kvalitního tréninku, spíše jen plavání a sauny atd. Ale s H2 molekulárním vodíkem jsem druhý den po tréninku byl naprosto v pohodě, a kdyby to tréninkově šlo, tak bych si zase troufl na (pro mě nejtěžší trénink ze všech) metabolický trénink. Po velké námaze se dost často zakyseluje organismus, a to je taková živná půda pro záněty, takže jsem i při pravidelném měření (v noci) míval hodnoty kolem 4,0-5,5, což pro sportovce není úplně ideální, ale při aplikaci vodíku se mi Ph ustálilo na hodnotách 6,0 – 7,0, což je naprosto úžasné číslo!
Díky této zkušenosti, bych rád doporučil tablety H2 všem sportovcům, ať už zdravým, nebo trpícím nějakým zraněním.

Petr Svoboda

Nejen pro maratonskou běžkyni je po zranění nebo po nemoci návrat na původní výkonnostní úroveň obtížný. To, co usilovně a dlouho budujete, je rychle pryč. Po zranění páteře jsem proto hledala něco, co by moji rekonvalescenci urychlilo, bylo z hlediska dopingu bezpečné a umožnilo mi co nejrychlejší návrat k závodění. Byl mi doporučený molekulární vodík v tabletě v aplikaci 2 tbl 8-10 krát denně.
Počáteční nedůvěra v účinek a množství byla brzy překonána. Cítila jsem, že to funguje, že se rychle dostávám zpět, že můžu čím dál lépe trénovat podle mých představ.
Po návratu do závodění jsem s aplikováním vodíku pokračovala s cílem zlepšit potréninkovou a pozávodní regeneraci. Dávkování a frekvenci si upravuji podle aktuální zátěže. Nebojím se ani vyšších dávek. Je potřeba si to odzkoušet. Vodík mě osobně dostává do optimistického stavu, kdy mohu trénovat tak, jak potřebuji.
Jste-li sportovec a podstupujete fyzickou a duševní zátěž na různé výkonnostní úrovni, chcete se zlepšovat nebo „jen“ urychlit a podpořit svoji regeneraci, můžu vám vodík z tablety na základě pozitivní osobní zkušenosti doporučit.

Petra Pastorová, Mistryně České republiky v maratonu žen za rok 2017

Ahoj, jmenuji se Jakub Brabec a jsem profesionální fotbalista. O molekulárním vodíku jsem se dozvěděl z časopisu, když jsem hrál za Spartu Praha a měli jsme zimní přípravu, což je asi to nejnáročnější období pro české fotbalisty. Při velké únavě jsem často náchylný k nemocem, i proto potřebuji rychle regenerovat a také chránit svou imunitu. Výrobek H2 jsem začal aplikovat ve Spartě jako první a hned jsem cítil velký rozdíl oproti minulým přípravám. Regenerace probíhala daleko rychleji. Lépe se mi usínalo. Také trávení jídla mezi tréninky bylo opravdu znát a vždy jsem byl naplno připraven k velkému výkonu. Zanedlouho molekulární vodík začala aplikovat většina mých spoluhráčů. Byli to ti, kteří měli opravdu zájem o nejnovější vývoj v regeneraci. A všichni jsme chtěli využít šanci být lepšími. Momentálně hraji v Belgii a molekulární vodík H2 nadále aplikuji. Stále jsem moc spokojený. A rád ho všem doporučím.

Jakub Brabec, reprezentant České republiky ve fotbale

Stolní tenis hraji skoro celý život, je to má vášeň, ale zároveň i práce, která mě živí a proto tomu věnuji maximum. Sezóna stolního tenisu je prakticky bez pauzy a proto musím být neustále ve skvělé fyzické a psychické kondici. Dlouho jsem hledal nějaký produkt, který by mi mohl pomoci v rychlé regeneraci, dodal sílu na další utkání a zároveň podpořil můj imunitní systém. Molekulární vodík tohle všechno splňuje a navíc v mém případě mi pomáhá při odbourávání stresu, zlepšuje mi náladu a podporuje dobrý a kvalitní spánek.
Molekulární vodík mohu doporučit všem, kteří chtějí pozitivně ovlivnit svůj život. Díky panu Kašparovi a jeho knihám se mi otevřel nový svět.

Lubomír Jančařík - reprezentant ČR ve stolním tenise
- účastník OH Rio 2016
8.4.2020